Казанківський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Доступ до публічної інформації

Новини

Привітання голови райдержадміністраціїї до Дня працівників сільського господарства України!

13/11/2020

15 листопада ми відзначатимемо професійне свято працівників сільського господарства, ветеранів сільськогосподарського виробництва – День працівників сільського господарства України.

Історично це свято стало своєрідним підсумком хліборобського року.

З давніх-давен Україна славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю. Саме ви, ті хто обрали для себе професію в аграрній сфері, становите міцний осередок трудівників, які забезпечують людей найнеобхіднішим для життя.

З почуттям глибокої шани і поваги щиро дякую усім працівникам сільського господарства  за самовіддану працю, за розуміння і мудрість.

Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Нехай кожен ваш день благословляється добрим здоров’ям, гарним настроєм і людською вдячністю.

Нехай всі ваші грандіозні плани втілюються в життя, виконуються всі бажання і  мрії завжди збуваються, а ваші родини живуть у мирі, сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!

Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви Казанківщини, а природні стихії обходять наш край стороною.

 

 

З повагою,

голова райдержадміністрації

Наталія КАЗАРІНА

Всі новини →