Казанківський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Доступ до публічної інформації

Новини

Управління соціального захисту наслення Казанківської райдержадміінстрації інформує

13/11/2020

Управління  соціального захисту населення Казанківської районної державної адміністрації повідомляє, що Постановою КМУ від 17.04.2019 №373 «Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» передбачено, що за підсумками опалювального сезону суми невикористаних коштів перераховуються з рахунка для виплати пільг на рахунки пільговиків в АТ «Ощадбанк». У разі відсутності відкритого рахунка в АТ «Ощадбанк» рахунок відкривається за заявою пільговика  до АТ «Ощадбанк». Відкриття рахунка здійснюється в порядку, визначеному АТ «Ощадбанк».

Звертаємо увагу!!!! Залишки коштів, що обліковуються на рахунку для виплат пільг за обліковими записами пільговиків станом на 1 червня, за якими не було звернень пільговиків щодо їх виплати, 20 грудня припиняють обліковуватись АТ «Ощадбанк» за такими обліковими записами пільговиків та протягом двох робочих днів повертаються на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в Казначействі.

  Просимо громадян, які користуються пільгами на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій безготівковій формі та не відкрили рахунки у АТ «Ощадбанк» звернутися до відділення АТ «Ощадбанк» та відкрити рахунок для відповідних  перерахувань.

 

  Більш детальну інформацію можна отримати звернувшись до управління соціального захисту населення Казанківської районної державної адміністрації. вул. Миру 193, каб№10 за телефоном (05164)9-17-14.

 

 

Всі новини →