Казанківський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Доступ до публічної інформації

Новини

Сьогодні, 12 листопада 2020 року, представники мобільної робочої групи у складі працівників РДА, національної поліції та міжрайонного управління Держпродспоживслужби здійснили рейд по закладам торгівлі

12/11/2020

Сьогодні, 12 листопада 2020 року, представники мобільної робочої групи у складі працівників РДА, національної поліції та міжрайонного управління Держпродспоживслужби здійснили рейд по частині центру смт Казанка, закладам торгівлі с. Михайлівка та с. Нововолодимирівка.

В магазинах витримано вимоги щодо проведення дезінфекційних, профілактичних та протиепідемічних заходів (використання персоналом та їх клієнтами засобів індивідуального захисту, забезпечення дезінфекційними засобами, масками, наявність інформації стосовно встановлених обмежень для профілактики коронавірусної хвороби COVID-19 тощо).

Окрема подяка покупцям, які розуміють всю складність ситуації та використовують засоби індивідуального захисту при відвідувані закладів торгівлі та ринку.

Шановні казанківці!

Вкотре закликаємо вас дотримуватись протиепідемічних заходів.

Дотримуйтесь маскового режиму у людних місцях, магазинах та установах, частіше мийте руки, користуйтесь антисептиками. У разі виникнення симптомів коронавірусної інфекції COVID-19 негайно звертайтесь до сімейного лікаря.

Бережіть здоров’я!

Перевірки триватимуть постійно!

Всі новини →