Головна Новини Державні закупівлі Доступ до публічної інформації

Казанківський районний центр зайнятості населення

  Про організацію роботи Казанківським районним центром зайнятості щодо сприяння зайнятості демобілізованих осіб
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:54:59
26Kb Скачать скачать
  27 березня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб»
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:54:51
36Kb Скачать скачать
  Спільний проект «Україна – Норвегія» та ЧДУ ім. Петра Могили «Професійна перепідготовка звільнених у запас кадрових військових Збройних Сил України та інших силових структур, членів їх сімей та сприяння їх працевлаштуванню»
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:55:00
33Kb Скачать скачать
  ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" щодо періодичності, строків виплати допомоги по безробіттю
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:55:01
27Kb Скачать скачать
  Національний університет водного господарства та природокористування повідомляє
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:55:01
26Kb Скачать скачать
  Про надання роз’яснення щодо проведення перевірок платників страхових внесків
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:55:11
24Kb Скачать скачать
  Матеріали на засідання комісії по наповненню бюджету
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:55:12
120Kb Скачать скачать
  Проект Закону України "Про зайнятість населення" нова редакція
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:55:13
576Kb Скачать скачать

 

Якщо Ви шукаєте роботу, державна служба зайнятості є надійним посередником на ринку праці.

Служба зайнятості володіє найбільшою в країні базою даних про вільні робочі місця та посади в будь-якому регіоні України, якою ви зможете скористатися при зверненні до центру зайнятості. Ви також можете використати безкоштовний сервіс «Пошук роботи» державної служби зайнятості, для цього – зателефонуйте за номером 730  та отримайте інформацію про вакансії. Або зателефонуйте за номером 0-800-50-50-60 та дізнайтесь про вільні робочі місця. Шукати інформацію про вакансії можна і за допомогою нашого Інтернет - порталу «Труд»  www.trud.gov.ua.

Хотілося б застерегти і попередити, що тільки легальна трудова діяльність – є основою соціальної захищеності працюючого населення.

  Нелегальна зайнятість, виплата заробітної плати "в конвертах" призводить до:

- втрати можливості користування державними гарантіями відповідно до чинного законодавства, такими як: державна допомога сім’ям з дітьми, соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям, субсидії тощо;

- втрати трудового стажу  при розрахунку розміру пенсії;

- не нарахування внесків до фондів соціального страхування, що унеможливлює соціальний захист працівників, такі особи втрачають право на отримання гарантованої державою відпустки;

- втрати гарантій своєчасної виплати заробітної плати у розмірі не нижче мінімальної,  на здорові, безпечні умови праці та ін.

 До служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні можуть звертатися всі незайняті громадяни, які бажають працювати, а також громадяни, які бажають змінити професію або місце роботи, влаштуватися на роботу за сумісництвом чи у вільний від навчання час.

Будь-який центр зайнятості надає клієнту всі соціальні послуги незалежно від місця його проживання та перебування:

тобто, якщо Ви перебуваєте не за місцем постійного проживання, можете звернутися до будь-якого центру зайнятості і отримати соціальні послуги, спрямовані на працевлаштування, а у разі реєстрації, як безробітного, вам може надаватися повний пакет соціальних послуг.

Спеціалісти центрів зайнятості завжди нададуть Вам кваліфіковані індивідуальні консультації, допомогу в пошуку роботи, виборі професії, сфери діяльності. Ви можете взяти участь у різноманітних семінарах та тренінгах. Зокрема - з техніки пошуку роботи, де ви набудете практичних навичок щодо написання резюме, спілкування по телефону з роботодавцями, написання листів та співбесіди з роботодавцями, користування Інтернет-джерелами. Якщо вам потрібні навички роботи на комп’ютері, ви можете відвідати наші безкоштовні семінари з основ комп’ютерної грамотності.

 

 

 

 

 

 

Організації громадських та інших робіт тимчасового характеру

Залучення безробітних до громадських робіт є однією з дієвих форм задоволення суспільних потреб територіальних громад, кадрових потреб роботодавців у тимчасових працівниках та активної підтримки безробітних.

Оплачувані громадські роботи — це загальнодоступні види тимчасової трудової діяльності громадян, що не потребують спеціальної кваліфікації і виконуються на договірній основі.

Ці роботи є видом суспільно корисних оплачуваних робіт, що відповідають потребам певної територіальної громади та організовуються для додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб.

До виконання громадських та інших робіт тимчасового характеру на добровільних засадах залучаються такі категорії осіб:

• зареєстровані безробітні;

• особи, які перебувають на обліку в територіальних органах Державної служби зайнятості у районах, містах, районах у містах як такі, що шукають роботу;

• працівники, які втратили частину заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення до 50 відсотків передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв'язку із зупиненням (скороченням) виробництва продукції  (далі - працівники, які втратили частину заробітної плати).

Організація громадських   робіт  надає місцевим громадам можливість виконувати роботи, що відповідають потребам  територіальної громади, залучати безробітних до виконання суспільно корисних робіт. Ці роботи дають позитивний результат як для  безробітних, так і для населених пунктів, в  яких вони проживають. Адже завдяки проведенню громадських  робіт у населених пунктах  підтримуються чистота й порядок.

Направлені  безробітні виконують  роботи з  благоустрою  територій  населених пунктів,  придорожніх смуг, упорядкування кладовищ, місць меморіальних поховань, пам'ятників, братських могил, територій внутрішньогосподарських меліоративних  каналів. Проводились роботи з упорядкування документів в архівах, відновлення бібліотечного фонду, інформування населення про можливість отримання субсидії.

Учасники громадських та інших робіт тимчасового характеру  отримують можливість набути практичного досвіду, встановити нові соціальні контакти, завдяки яким людина може знайти постійну роботу.

Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення», у разі залучення зареєстрованих безробітних до громадських робіт, фінансування організації таких робіт здійснюється пропорційно рівними частинами за рахунок коштів місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

На осіб, які беруть участь у громадських роботах поширюються державні соціальні гарантії, передбачені, зокрема, законодавством про працю та зайнятість населення і загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Крім цього особа, яка залучається до громадських робіт чи робіт тимчасового характеру  отримує  додаткові переваги:

- додаткове стимулювання мотивації до праці та адаптацію в трудовому колективі;

-  тимчасово матеріальну підтримку на період участі у таких роботах;

- зарахування періоду  участі у таких роботах до страхового стажу на підставі запису в трудовій книжці, який роботодавець вносить відповідно до законодавства про працю.

Громадські та інші роботи тимчасового характеру виконуються виключно на створених для цього тимчасових робочих місцях. Роботодавці подають до служби зайнятості інформацію про потребу в робочій силі для укомплектування тимчасових робочих місць, відповідно до якої здійснюється  направлення цих осіб.  Зазначаємо,  що з особами, які беруть участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, роботодавці укладають у письмовій формі строкові трудові договори на період, що сумарно протягом року не може перевищувати 180 календарних днів.  Про участь осіб у таких роботах роботодавці вносять записи до трудових книжок відповідно до законодавства про працю.

Зареєстрований безробітний, повинен знати про необхідність  відвідання центру зайнятості протягом 14 робочих днів після закінчення строкового трудового договору на участь у громадських роботах або роботах тимчасового характеру. Інакше (при несвоєчасному відвідуванні) реєстрація такого безробітного у центрі зайнятості припиняється.

Звертаємо увагу роботодавців на той факт, що громадські та інші роботи тимчасового характеру виконуються виключно на створених для цього тимчасових робочих місцях, і для цього не можуть бути використані вакантні посади та вільні робочі місця, які існують на підприємстві.

У разі коли на підприємстві виникає певний обсяг робіт, що потребує залучення додаткових працівників, роботодавці подають територіальним органам інформацію про потребу в робочій силі. Відповідно до заявки роботодавця, з врахуванням його вимог та побажань,  територіальні органи здійснюють направлення осіб, що перебувають на обліку.

Але при цьому необхідно мати на увазі, що до громадських та інших робіт тимчасового характеру не відносяться роботи, що пов'язані з ризиком для життя.

Враховуючи, що користь від організації громадських робіт для суспільства очевидна, служба зайнятості й надалі розвиватиме співпрацю у цьому напрямку з усіма зацікавленими сторонами соціального партнерства.


                                                                                                                                                       Казанківський районний центр зайнятості

 

 

   

Резюме – основа запрошення на співбесіду

Ви зібралися знайти собі нову роботу і вирішили зайнятися її активним пошуком. Все б добре, тільки от роботодавець не поспішає на очну зустріч з вами, йому спершу потрібно ознайомитися з вашим резюме. 

Що ж таке резюме? 

Слово «резюме» французького походження і в перекладі дослівно означає «викладати коротко». У світовому значенні слово набуло дещо інший сенс, з ним пов’язують короткий виклад характеристики трудового стажу людини, яка претендує на вакантну посаду в тій чи іншій компанії. 

Резюме – це документ, розмір якого не повинен перевищувати однієї сторінки. Резюме є своєрідною візитною карткою людини, що шукає роботу або претендента. 

Ця «візитка» обов’язково повинна містити в собі таку інформацію: ім’я, по батькові та прізвище претендента вакансії, його дата народження, освіта, попередній досвід роботи, рівень знань комп’ютера та особисті якості. 

Всі графи в резюме заповнюються відповідно до цього порядку. Якщо ви порушите хронологію, ваше резюме буде нагадувати справжній хаос на папері, цим ви не зацікавите роботодавця, а лише 100% продемонструєте свою неграмотність. Пам’ятайте, що резюме – це елемент вашої презентації, тому повинен бути безпомилковим у виконанні. У роботодавця повинна вимальовуватися чітка картинка про вас і ваші здібності. Інакше через елементарні помиоки ви ризикуєте не потрапити навіть на співбесіду у вподобану вами компанію, що вже говорити про прийом на роботу в неї. 

Слід зазначити, що деякі компанії до особистих даних відносять не тільки ваші «ПІБ» і дату народження, але і вашу фотографію. Прикладаючи фото до резюме, виберіть фотографію у діловому стилі. Решта залиште для інших випадків. Резюме – документ, а не головна сторінка альбому для друзів. 

У графі «Освіта» вказують найменування вузу, який ви закінчили. Якщо ви закінчили не один навчальний заклад, перерахуйте їх всі. Правильне резюме містить роки закінчення вузів, назва ВНЗ та спеціальності. 

Наступне, що вам належить заповнити, що графа «Попередній досвід роботи». Це найскладніша для заповнення, але і найважливіша частина в резюме, так би мовити «тіло» резюме, на яку в першу чергу звертає увагу роботодавець. Ви повинні дуже коротко, але водночас зрозуміло викласти інформацію про те, що вмієте робити в професійному плані, чим займалися, чого досягли. 

Потім в резюме пишуть навички в умінні користуватися комп’ютером і свої особисті якості, які можуть бути потрібними в роботі. 

В залежності від особливостей вакансії, на яку ви претендуєте, в резюме може міститися ще й додаткова інформація, яка є важливою для роботодавця. Це може бути наявність у вас водійських прав, якщо робота, на яку ви претендуєте, має на увазі часті роз’їзди, або ж, приміром, знання іноземних мов, якщо ви претендуєте на вакансію перекладача або ж збираєтеся працювати в міжнародній компанії. До додаткової інформації в резюме  належить ваше хобі та захоплення, а також ваші досягнення в житті. 

Резюме – це не тільки ваші вміння в професії, це ще і ваше обличчя, по якому роботодавці можуть багато прочитати і зрозуміти. А яким воно буде, залежить тільки від вас.

Успіхів! Нехай Ваше резюме зацікавить роботодавця!

 

 

     

Де потрібно шукати роботу?

Зміни, які відбуваються на ринку праці, мають об’єктивний характер і потребують від пошуку роботи активних цілеспрямованих дій і власних зусиль.

Існує декілька поширених підходів до пошуку роботи.

Якщо керуватись власним бажанням у виборі потрібної роботи, то послідовність пошуку повинна бути такою: Ким саме я хочу бути? Які знання, вміння та навички для цього необхідні і якими я володію? Де і як працевлаштуватись?

Вибір бажаної роботи повинен відповідати особистому досвіду, професійним навичкам і вмінням. Тоді послідовність пошуку складається з таких основних моментів: Які вміння та професійні навички я маю? Для виконання якої роботи вони потрібні? Яку саме з цих робіт я бажав би виконувати? Де і як працевлаштуватись за бажаною професією?

Найголовнішим залишається питання: де слід шукати роботу?

Засоби масової інформації

Ретельно передивляйтеся періодичну пресу (газети, журнали, спеціалізовані видання, рекламні додатки до них тощо), програми телебачення, які можуть висвітлювати інформацію про вакансії. Це дасть Вам можливість зробити пробні телефонні дзвінки, надіслати листи або резюме до роботодавців. 

Особливу увагу приділяйте публікаціям про: 

·   нові підприємства, які відкриваються у вашій місцевості;

·   підприємства, які переїжджають у Вашу місцевість;

·   підприємства, які підписали нові контракти і мають потребу у додатковому штаті робітників;

·   підприємства, які мають розширюватися та відкривати дочірні підприємства тощо.

Особисті контакти

Радимо вам систематизувати перелік власних особистих контактів з друзями, родичами, колишніми співробітниками, знайомими, сусідами. Саме вони можуть мати корисну для вас інформацію про розширення виробництва на окремих підприємствах, знати про вакансії на своєму підприємстві, домовитися про вашу зустріч з директором чи менеджером або повідомити їх про вашу кандидатуру, взяти копії Вашого резюме та запропонувати їх особам, які можуть бути в них зацікавлені. 

Мережа Internet

Серед основних каналів пошуку роботи в мережі Internet можна виділити такі: 

·   Сайти з роботи. Бувають як загальними, так і спеціалізованими (вакансії всередині певної галузі, вакансії для молодих фахівців і т.п.). На деяких сайтах з роботи координати роботодавців є загальнодоступними. Однак на більшості job-сайтів такої можливості немає: ви можете лише відгукуватися на вакансію за допомогою розміщеного на цьому сайті вашого резюме. Щоб знайти роботу у великому місті, 2/3 лідируючих job-сайтів може виявитися достатньо. 

·   Сайти друкованих видань, що публікують вакансії. Це можуть бути як газети, так і журнали, на сайтах яких вакансії публікуються поряд з іншими оголошеннями і рекламою або зібрані в окремому розділі, присвяченому роботі. Як правило, в спеціалізованих виданнях з роботи є можливість публікувати свої міні-резюме. Треба також враховувати, що не завжди електронна версія видання з вакансіями може повністю замінити свій паперовий оригінал. 

·   Форуми з роботи. На таких форумах роботодавці розміщують свої вакансії, а здобувачі пропонують свої послуги. Форуми хороші тим, що на них можуть публікуватися вакансії, яких немає в інших джерелах.

·   Сайти уповноважених органів з праці та зайнятості (міністерство праці, служба зайнятості, державні біржі праці). На офіційних сайтах з роботи теж можна зустріти вакансії, які не публікуються в інших джерелах. 

·   Сайти кадрових агентств. Найчастіше агентства дублюють свої вакансії в Інтернеті та друкованих виданнях. Але далеко не завжди. Тому ці сайти можуть також виявитися цінним джерелом інформації при пошуку роботи.

·   Сайти компаній. Як правило, на них набагато менше відвідувачів, ніж на сайтах з роботи. Тому, якщо вакансія не дублювалася в інших джерелах і не є застарілою, у вас хороший шанс якщо не працевлаштуватися, то, як мінімум, бути поміченим серед відносно невеликої кількості кандидатів. 

Центри зайнятості.

Найбільшу кількість вакансій безробітним пропонують центри зайнятості. Кожне відвідування центру необхідно розпочинати із сектора самостійного пошуку вакансій та профінформаційного сектора. Регулярно ознайомлюйтесь з інформацією про вакансії, яка розміщена на стендах. Як правило, центри зайнятості забезпечені відомостями про вакансії й у інших регіонах України.

Центри зайнятості надають додаткові послуги, що сприяють працевлаштуванню: це і перенавчання, і можливість працевлаштування на додаткові робочі місця, створені за рахунок дотацій з Фонду загальнообов’язкового соціального страхування на випадок безробіття. Тому, при відвідуванні центру зайнятості знайомтеся з інформацією, яка розташована у приміщенні центру. Намагайтеся брати участь у заходах, що проводяться центрами: ярмарках і міні-ярмарках вакансій, семінарах для безробітних, засіданнях клубу, на яких вчать методам ефективного пошуку роботи тощо.

Вільний пошук

Радимо вам також планово і систематично відвідувати або телефонувати до підприємств і організацій, робота на яких для вас могла б бути підходящою, користуючись при цьому довідниками місцевих компаній, інформацією в ЗМІ та Інтернеті. На місцях, які зацікавили вас, залишайте свої резюме і номер телефону.

Дні кар’єри, ярмарки вакансій, презентації підприємств, установ, організацій

Радимо відвідувати такі масові інформаційні заходи, що проводяться у вищих навчальних закладах, в Центрах зайнятості. 

Такий спосіб пошуку місця роботи ефективний насамперед для молоді, яка щойно закінчила коледж або продовжує навчання.

Переваги такого способу пошуку роботи:

·   ви маєте можливість отримати додаткову інформацію про організації, компанії, що вас цікавлять, з безпосереднього спілкування з їх представниками;

·   фірма добре розуміє, що ви випускник чи студент, і відсутність досвіду роботи не є вашим недоліком;

·   організації, які відвідують такі заходи, можуть запропонувати студентам проходження співбесід на вакантні робочі місця;

·   ви маєте можливість залишити резюме одразу в кількох фірмах.

 

Пам’ятайте: ваше працевлаштування залежить тільки від вас

Казанківський районний центр зайнятості

  Постанова КМУ від 08.09.2015 N 696 "Про затвердження Порядку здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб"
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:55:13
88Kb Скачать скачать
  Можливості профнавчання за направленням служби зайнятості
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:55:13
28Kb Скачать скачать
  ОДИН З КРАЩИХ У СВІТІ ТЕСТІВ НА ВИЗНАЧЕННЯ ПРОФЕСІЇ
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:55:13
23Kb Скачать скачать

 

Якщо Ви шукаєте роботу – зверніться до державної служби зайнятості, яка стане Вашим особистим консультантом та надійним помічником у її пошуку.

У центрі зайнятості Ви можете самостійно отримати корисну та цікаву для Вас інформацію, а саме:

- здійснити пошук роботи за допомогою інформаційних стендів та татч-скрінів, використовуючи найбільшу в країні базу оперативної інформації про вільні робочі місця та вакантні посади не лише в межах Вашого міста чи району, але й в інших населених пунктах України;

- одержати інформацію про актуальні професії на підприємствах Вашого району, послуги та види продукції, що виробляється, про умови праці та її оплату;

- ознайомитись з переліком професій, за якими здійснюється професійне навчання за направленням державної служби зайнятості;

- отримати інформацію про навчальні заклади, які здійснюють професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за професіями, що мають попит на ринку праці;

- ознайомитися з переліком вимог щодо знань, навичок та здібностей для володіння конкретною професією;

- дізнатися про можливості тимчасової зайнятості на громадських та сезонних роботах;

- ознайомитися з нормативно-правовими документами, що регулюють питання зайнятості та державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Можливість Вашого працевлаштування значно посилить участь у масових заходах, що проводяться державною службою зайнятості:

- на ярмарках вакансій - Ви запропонуєте свої професійно-кваліфікаційні характеристики багатьом роботодавцям;

- на днях кар’єри - Ви ознайомитесь з перспективами зайнятості за конкретною професією, визначите напрями особистого кар’єрного зростання;

- на днях профорієнтації - Ви ознайомитеся з переліком та основними характеристиками професій, що мають попит на ринку праці, основними вимогами роботодавців до претендентів на роботу та пройдете тестування з метою самовизначення у світі професій;

- на днях відкритих дверей центрів зайнятості - Ви детально ознайомитеся з послугами, що надає державна служба зайнятості.

 Разом з тим, послуги державної служби зайнятості з пошуку роботи сьогодні доступні всім шукачам роботи в режимі on-line. Отримати консультацію й підібрати роботу можна за допомогою безкоштовного телефонного сервісу – достатньо набрати 0-800-50-50-60 зі стаціонарного телефону чи 730 – з мобільного.

Також, Ви маєте можливість здійснювати пошук роботи на Інтернет-порталах державної служби зайнятості: www.dcz.gov.ua та www.trud.gov.ua.

Звертайтесь до державної служби зайнятості – ми працюємо для Вас!

Казанківський районний центр зайнятості

  Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:55:14
35Kb Скачать скачать
  Навчання в Польщі
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:55:15
57Kb Скачать скачать

 

Інтернет-портал служби зайнятості «ТРУД» для шукачів роботи та роботодавців 

Якщо Вам потрібна робота – до Ваших послуг Інтернет-портал «Труд» Державної служби зайнятості ( http://www.trud.gov.ua ) .

У центрі головної сторінки до Вашої уваги представлені останні вакансії, додані на портал. Зокрема, вакансії, що офіційно зареєстровані в центрах зайнятості України.

Не пропустіть свою можливість знайти потрібну роботу і представити інформацію про себе в розділі «Останні резюме».

Зверніть увагу: на Інтернет-порталі «Труд» Вам надана розширена пошукова можливість підбору бажаної роботи. Швидкий пошук дозволить Вам знайти, наприклад, всі існуючі вакансії у певному регіоні, або конкретизувати, вибравши рубрику, посаду і регіон.

«Розширений пошук» (на головній сторінці ліворуч) дозволяє додатково звузити пошук до меж району, визначити рівень зарплати, вид зайнятості, зазначити стаж роботи. За допомогою ключового слова Ви можете шукати за назвою посаду, що цікавить Вас, а в розділі «Каталог вакансій і резюме за рубриками та регіонами» ознайомитися з усіма вакансіями/резюме за галузями.

Ви також можете щодня отримувати інформацію про нові вакансії, які додані впродовж останньої доби, зареєструвавшись в розділі «Підписка (на отримання вакансій або резюме)».

Якщо Ви шукаєте не стільки конкретну роботу, скільки працедавця або мрієте працювати в конкретній компанії, Ви можете його знайти в розділі «Всі вакансії підприємств», ознайомитися з діяльністю і вільними на даний момент вакансіями.

Ви ніколи не складали резюме? Ви боїтеся проходити співбесіду? Ви не знаєте, як поєднати роботу і навчання? Відповіді на ці та безліч інших питань Ви знайдете в рубриці «Працевлаштування». Якщо Вас цікавить юридичний аспект зайнятості, Ви можете знайти корисну інформацію в рубриці «Законодавство» та в розділі «Юридичні консультації». В рубриці «Пізнай себе (тестування)» можете пройти ряд цікавих тестів, визначити свою професійну схильність, здібності та отримати рекомендації про вірний вибір професії чи фаху.

Для більш ефективного пошуку роботи, Ви можете зареєструвати своє резюме.

Також рекомендуємо ознайомитися з переліком послуг, які надає Державна служба зайнятості України, які Ви можете знайти на офіційному Інтернет-порталі Державної служби зайнятості

З метою вдосконалення інформаційних послуг на Інтернет-порталі Державної служби зайнятості оновлено сервіс «Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю»

Завдяки даному сервісу Ви можете самостійно розрахувати та отримати інформацію щодо умов призначення Вам статусу безробітного, тривалості та розмірів виплати допомоги з безробіття.

Сподіваємось, що сервіс зорієнтує Вас у діючому законодавстві щодо соціального страхування на випадок безробіття, допоможе отримати необхідну інформацію з призначення статусу безробітного і визначення розміру матеріального забезпечення у разі втрати роботи.

За детальнішою інформацією звертайтеся до Казанківського районного центру зайнятості.

 

 

  Ми працюємо щоб працювали ви
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:55:15
41Kb Скачать скачать

        Ми працюємо щоб працювали ви

 20 грудня поточного року Державна служба зайнятості  відзначає  25 років від дня створення.

 Робота державної служби зайнятості регламентується Законом України “Про зайнятість населення”,  “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”, іншими нормативно-правовими актами у сфері зайнятості та соціального страхування на випадок безробіття.

Головним завданням державної служби зайнятості є сприяння забезпеченню ефективної зайнятості населення, запобігання безробіттю, створення нових робочих місць та умов для розвитку підприємництва.

За роки діяльності служби зайнятості  розроблені та впроваджені:

-         система соціального захисту населення від безробіття на страхових засадах;

-         система соціального партнерства;

-         система кадрового забезпечення та підвищення кваліфікації кадрів служби зайнятості;

-         новітні технології;

-         створена матеріально-технічна база для надання соціальних послуг населенню і роботодавцям.

 Державна служба зайнятості надає низку соціальних послуг, які допоможуть:

-   знайти роботу - тимчасову або постійну;

-   взяти участь в громадських або інших роботах тимчасового характеру;

- пройти професійну підготовку або перепідготовку, підвищити свою кваліфікацію;

- отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.

 

 

 

 

  Стратегія модернізації та розвитку
Формат: PDF | Добавлен: 24/08/2020 17:55:16
4462Kb Скачать скачать
  проект СТРАТЕГІЇ модернізації та розвитку державної служби зайнятості – виконавчої дирекції Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на 2016 - 2020 роки
Формат: DOC | Добавлен: 24/08/2020 17:55:16
90Kb Скачать скачать


  Профорієнтаційний проект «PROF-TEST»
Формат: DOCX | Добавлен: 24/08/2020 17:55:22
16Kb Скачать скачать
  Прес-реліз Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал
Формат: ZIP | Добавлен: 24/08/2020 17:55:34
199Kb Скачать скачать
  Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал
Формат: ZIP | Добавлен: 24/08/2020 17:55:35
199Kb Скачать скачать