Казанківський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Доступ до публічної інформації

Новини

Павло Георгієв перевірив Багатопрофільну лікарню Баштанського району та Казанківську ЦРЛ

16/09/2020

 Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв здійснив перевірку КНП «Багатопрофільна лікарня Баштанського району» та КНП «Казанківська центральна районна лікарня».  

 

Про це повідомляє управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

 

 

В Багатопрофільній лікарні Баштанського району під особливим контролем знаходиться питання забезпеченості ліжок доступом до кисню. На даний час таким доступом забезпечені 16% ліжок, що значно нижче рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України 80%.

 

Під час візиту Павло Георгієв обговорив шляхи та терміни вирішення цього питання з головою Баштанської райдержадміністрації Олександром Славінським.

 

Також Павло Георгієв окремо зупинився на перевірці забезпечення працівників лікарні засобами індивідуального захисту. За даними дашборду Кабінету міністрів України станом на 14.09.2020 року, заклад забезпечено 920 респіраторами, близько 1500 медичних масок, 973 костюмами біозахисту, 4960 рукавичками та 559 ізоляційними халатами. В наявності є необхідна кількість антисептичних засобів.

 

Нагадаємо, що Багатопрофільна лікарня Баштанського району визначена як тимчасовий заклад охорони здоров’я (спеціалізований шпиталь) на випадок масового поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 з 25 ліжками для надання медичної допомоги хворим на COVID-19.

 

Під час візиту до КНП «Казанківська центральна районна лікарня» начальник управління оглянув стан лікувального закладу, обговорив з медичними працівниками питання роботи лікарні в умовах епідемії COVID-19. 

 

Всі новини →