Казанківський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Доступ до публічної інформації

Новини

В Миколаєві відбулась нарада з питань презентації впровадження Програми медичних гарантій, нових правил фінансування закладів спеціалізованої медичної допомоги

14/02/2020

13 лютого 2020 року в Миколаєві голова Казанківської райдержадміністрації Н.Казаріна, голова районної ради В.Коніщук, головний лікар КНП «Казанківська ЦРЛ» М.Безкоровайний взяли участь у робочій нараді за участю представників Південного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України під керівництвом голови облдержадміністрації Олександра Стадніка.

В ході зустрічі обговорили підготовку медичних закладів до початку процесу укладення договору з НСЗУ, надання інформації щодо пакетів медичних послуг, проведення консультацій щодо відповідності закладу вимогам до пакетів послуг, реєстрацію в електронній системі охорони здоров’я та подачу заяви на укладення договору з НСЗУ.

О.Стаднік зазначив, що Миколаївська область готова до співпраці з Національною службою здоров’я України. Всі заклади системи охорони здоров’я області, які надають первинну медичну допомогу, вже перейшли на нову систему фінансування, виконавши всі умови та уклавши договори з Національною службою здоров’я України.

 

Всі новини →