Казанківський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Доступ до публічної інформації

Новини

06 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації В. Вербовий взяв участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 95-річчя села Весела Балка

08/10/2019

06 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації В. Вербовий взяв участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 95-річчя села Весела Балка.

 «День народження села – це свято всіх його жителів, хто в ньому народився і виріс, хто колись переїхав і назавжди залишився, хто в ньому живе і працює сьогодні, це день народження вашої малої Батьківщини.

Бажаю всім жителям села Весела Балка процвітання і стабільності, нехай народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку, миру і впевненості у завтрашньому дні. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі і кожній родині», - від імені голови райдержадміністрації Віталій Вербовий привітав ювілярів та вручив грамоти голови районної державної адміністрації за плідну працю на користь громади, особистий внесок у розвиток та процвітання села, високий професіоналізм, активну життєву позицію і громадську діяльність та з нагоди  відзначення Дня  села Весела Балка В.Пшонній - директору Веселобалківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Т.Септі - приватного підприємця, Н.Стоян - сімейній медичну сестру с. Весела Балка та Р.Тиненику - директору ПП «Агротех».

Всі новини →