Казанківський район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Державні закупівлі Доступ до публічної інформації Оголошення

Новини

Щотижнева нарада в РДА

19/06/2014

 Голова РДА В. М. Чередниченко розпочав нараду з керівниками районних служб  з сумного повідомлення про те, що серед загиблих поблизу Луганська під уламками військово-транспортного літака із 40 військовими  і 9 членами екіпажу на борту був і Павло Коснар, мати і брат якого проживають у с. Миколаївка.

     Начальник управління агропромислового розвитку РДА Л. В. Ляховська інформувала про те, що збирання ранніх зернових вже з півдня району дійшло до райцентру, урожайність від 25 до 36 ц/га.

     Начальник управління державної казначейської служби у Казанківському районі Н. І. Петренко доповіла, що заявка коштів підкріплена у повному обсязі.

    Начальник відділу освіти РДА І. А. Онищенко повідомила про хід поточних ремонтів шкіл, які проводяться у міру можливості за підтримки батьківських комітетів.

     Начальник ДВС у Казанківському районі О. І. Коростиль доповів, що підвідомча йому установа перевірялася облуправлінням юстиції. Як говориться у висновках перевіряючи, робота відділу ведеться на належному рівні.

     Начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Казанківському районі В. О. Кудінов зосередив увагу присутніх на тому, що 26 червня у Миколаєві проводитиметься спартакіада серед інвалідів трудового каліцтва, в якій заплановано участь 2 представників і нашого району.

      Військовий комісар Казанківського району, підполковник С. В. Осінчук доповів, що військкомат працює у плановому режимі, 17 червня з метою підготовки та проведення весняно-літнього призову, кандидати від району пройдуть медкомісію в облвійськкоматі.

      Головний лікар ЦРЛ С. Я. Апчел повідомив, що лабораторія працює у звичному режимі, адже відбулася закупівля хімреактивів на її потреби.

Всі новини →